Co konkrétně to znamená?

Bez pravidelných bezpečnostních záplat budou počítače s těmito verzemi softwaru méně chráněny před stále novými hrozbami z internetu a Vaše data mohou být v ohrožení (např. procento nakažení u nepodporovaných verzí Windows XP bylo o 66 % vyšší než v případě Windows XP SP3).

Při využívání starších verzí může kompatibilita s produkty dalších výrobců softwaru a hardwaru působit problémy. S dodatečným nákupem nové IT infrastruktury tak existuje riziko, že nebude vše fungovat tak, jak jste zvyklí.

Bez dalších aktualizací a technické podpory bude řešení případných potíží složitější a nákladnější.

Při řešení nenadálých problémů s Windows XP a Office 2003 již zákaznická podpora nebude moci poskytnout potřebné informace a pomoc.

Používáním starých verzí softwaru přicházíte o řadu nových možností, které s pravidelnými aktualizacemi zvyšují hodnotu používaného řešení, aniž byste do vylepšení jakkoli investovali.
 
Více informací naleznete na stránkách www.microsoft.cz/ukoncenipodpory nebo navštivte stránky jednotlivých produktů: www.microsoft.cz/windows8, www.microsoft.cz/office365, www.officedoprace.cz. Pro dotazy či pomoc s nasazením neváhejte kontaktovat obchod@boxed.cz.
    © 2013 Microsoft s.r.o. Všechna práva jsou vyhrazena. Tento dokument slouží pouze k informativním účelům. Microsoft s.r.o. neposkytuje na informace uvedené v tomto dokumentu žádné výslovně uvedené ani implicitně předpokládané záruky.